Sylwester pod gwiazdami

Data: 2010-11-15

Deptak godz. 22.00, Jaworzyna Krynicka

 

Krynica Zdrój oferuje wiele możliwości zaplanowania wieczoru sylwestrowego. Jedną  z nich jest spędzenie nocy sylwestrowej "pod gwiazdami".


 
Można wybrać się na Deptak - od godziny 22.00 będzie odbywać się zabawa na świeżym powietrzu przy akompaniamencie muzyki elektronicznej. Zapraszamy na powitanie Nowego Roku w samym centrum Krynicy gdzie jak co roku o północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni.


 
Można również w szczególny sposób  powitać Nowy Rok na Jaworzynie Krynickiej. Msza  Święta przy schronisku  na Jaworzynie  będzie miała miejsce o godz. 22.30.


 Pielgrzymi na Jaworzynę udają się różnymi drogami:

  •   wędrują indywidualnie,
  •  wyjeżdżają  gondolą na szczyt (w promocyjnej cenie) i schodzą lub zjeżdżają  na nartach  pod schronisko,
  • od kilkunastu lat Parafia Wniebowzięcia NMP w Krynicy Zdroju organizuje pielgrzymki na szczyt Jaworzyny Krynickiej, można więc wybrać się na Mszę  zorganizowaną grupą-  spotkanie pielgrzymów i wyjście o godzinie 19.00

 
Prosimy zadbać o odpowiedni ubiór, a w szczególności obuwie, bardzo przydadzą się latarki, aby bezpiecznie dotrzeć na miejsce.  Radzimy także zabrać ze sobą kanapki i ciepłą herbatę w termosie.


 
Propozycja dla narciarzy to spędzenie Sylwestra na nartach.  Kolej Gondolowa tej nocy pracuje do godziny 01.00, a trasa zjazdowa nr I (2600 m) będzie  otwarta do godziny 24.00 kiedy to odbędzie się pokaz sztucznych ogni, zaś czas do magicznej północy będzie umilał Państwu didżej.
Szczegółowe informacje na stronie Kolei Gondolowej.
 

 

Najbliższe wydarzenia