facebook instagram
wróć do listy lokali

FOLKÓWKA Restauracja Tylicz

Opis

Restauracja FOLKÓWKA położona w samym Rynku w Tyliczu (7km od Krynicy-Zdrój) od niedawna widnieje na kulinarnej mapie Sądecczyzny. Swoją nazwą i wystrojem nawiązuje do folkloru i kultury ludowej Nadpopradzia i Łemkowszczyzny.

 

Lokalizacja z dala od zgiełku miasta, jak również wystrój wnętrza: wzory damskich spódnic ludowych błękicior, malowane polne kwiaty, haftowane zazdrostki, rzeźby i obrazy lokalnych twórców ludowych tworzą tło dla tego co dla nas najważniejsze, czyli dla tradycyjnej polskiej kuchni, pełnej regionalnych dań, ręcznie lepionych pierogów, dań mięsnych, serów i grzybów, jak i potraw sezonowych związanych również z polską kulturą i obchodzonymi świętami, które oddają w pełni bogactwo smaków i aromatów.

 

Rodzinna i domowa atmosfera, doświadczenie oraz miła i profesjonalna obsługa sprawiają, że nasi Goście przybywają do nas zarówno na codzienne obiady jak i na rodzinne czy firmowe imprezy. Wnętrze restauracji to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia.

 

FOLKÓWKA jest przystosowana również dla dzieci - przygotowaliśmy specjalne menu, mamy kącik zabaw i specjalne krzesełka dla najmłodszych.

 

Zapraszamy na nasz profil Facebook/Restauracja Folkówka Tylicz, gdzie znajdziecie aktualne wydarzenia i wiele ciekawostek dotyczących naszego lokalu.

 

 

 

FOLKÓWKA Restauracja Tylicz
Rynek 16a
33-383 Tylicz

kom. +48.884000865

e-mail: folkowka@gmail.com

Zapytaj o ofertę

Lokalizacja