Oferty noclegów

  • Od zimowego seoznu 2012/13 mamy do Państwa dyspozycji dwa duże i nowowcześnie wyposażone apartamenty w dwóch różnych atrakcyjnych lokalizacjach - Deptak i Czarny Potok. Apartamenty przeznaczon ...więcej

  • Willa Jasna jest idealnie położonym obiektem ,w uzdrowiskowej: hotelowo-pensjonatowej części uzdrowiska, w samym Centrum Krynicy tylko ok. 150 metrów od deptaka, a jednocześnie na zacisznej ulic ...więcej

  • Obiekt Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji GEOVITA w Krynicy-Zdroju to komfortowy ośrodek położony w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego, jest idealnym miejscem na wypoczynek i rel ...więcej

Jazda konna

Profesjonalne stadniny w okolicach Krynicy zachęcają do czerpania przyjemności z uroków jazdy konnej po łąkach i lasach Beskidów jak i na krytych oraz otwartych ujeżdżalniach.     


Jazda konna to doskonała forma spędzania czasu na świeżym powietrzu. Właściwie jeździć może każdy, jeśli wykaże się tylko odpowiednią chęcią i wolą nauki.

Do innych atrakcji oferowanych przez pobliskie stadniny należą wycieczki zaprzęgami, okazja do podziwiania krajobrazów.

Już dawno odkryto zbawienny wpływ jazdy konnej na zdrowie człowieka.

Bardzo popularna i powszechnie stosowana jest hipoterapia jako forma rehabilitacji osób niepełnosprawnych. W terapii tej ogromną rolę spełnia koń jako współterapeuta. Kontakt z koniem pomaga niwelować skutki wielu chorób o podłożu neurologicznym.

Podczas zajęć dzieci rozluźniają się, swobodniej siedzą, zwiększają zakres ruchów.

 

Kontakt z koniem, zwierzęciem dużym, ale przyjaznym człowiekowi daje bardzo wiele także zdrowym dzieciom. Poprawia poczucie własnej wartości, uczy samodzielności, przełamuje lęki i opory, kształtuje wrażliwość, odpowiedzialność i opiekuńczość.

Ze względu na wiele zalet jakie niesie ze sobą ten sposób ruchu oraz przyjemności, którą można czerpać z jazdy konnej stadniny w okolicach Krynicy zapraszają wszystkich chętnych do rozpoczęcia lub kontynuowania swojego szkolenia w jeździe konnej.

 

Stadniny:

TYLICZ FARMA LAMA

ul. Konfederatów Barskich 11
33-383 Tylicz
tel.: +48 720 020 590
email: farma.tylicz@interia.pl

www.farma-lama.pl


STAJNIA TERENOWO-RAJDOWA BESKID

Łabowa 108

tel. +48 508 247 782 , +48 884 884 883

www.stajniabeskid.plSTADNINA KONI HUCULSKICH GŁADYSZÓW W REGIETOWIE

Regietów 28
38-315 Uście Gorlickie
tel/fax : +48 18 351 00 18, +48 18 351 00 97

www.huculy.com.plKOŃSKA DOLINA – IZBY

Centrum Turystyki Aktywnej "Końska Dolina"
Izby k/Krynicy Górskiej
Ewa Dobranowska
tel: +48 18 351 61 74
fax: +48 18 351 61 78

www.koniezizb.com.pl