facebook instagram
wróć do listy noclegów

Apartamenty Go2Krynica

ul. Halna 9, 33-380 Krynica-Zdrój
kom. Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl

Informacje o obiekcie

W Go2Krynica udostępniamy miejsca noclegowe gościom z całej Polski oraz z zagranicy. Na wczasowiczów czeka aż 8 komfortowo urządzonych apartamentów o wysokim standardzie. Inspirację dla autorskich projektów naszych wnętrz czerpiemy najczęściej z natury. Staramy się nieustannie promować lokalne piękno flory i fauny Beskidu. Dlatego gościom, którzy lubią klimat eko-etno oraz przestronne wnętrza o wysokim standardzie, polecamy nasze noclegi. Krynica-Zdrój – Centrum to idealna lokalizacja zarówno na krótki, jak i na dłuższy urlop. Możesz pozostać w centrum wydarzeń, spacerować po deptaku do późnych godzin wieczornych, biorąc aktywny udział w wydarzeniach kulturalnych. Potraktuj centrum miasteczka, jako doskonałą bazę wypadową i zwiedzaj do woli piękny Beskid Sądecki – pamiętaj o górze Parkowej, z której roztacza się wspaniały widok!

 


Odległość od centrum Krynicy 100 m

Więcej informacji

więcej informacji na stronie www >> https://go2krynica.pl/
e-mail: kontakt@go2krynica.pl

Opis pokoi

Go2Krynica to rodzinna inicjatywa, dzięki której możemy udostępnić Wam 8 komfortowych apartamentów w pięciu lokalizacjach. Zadbaliśmy o każdy szczegół, bo wiemy, jak ważny jest wypoczynek w miejscu, gdzie niczego nie brakuje. Też kochamy podróże i nowe miejsca!


Go2Krynica to dla nas źródło inspiracji i ekologicznego stylu życia. Wyrazem tego są m.in. apartamenty GAWRA i RYŚ, urządzone w stylu eko-etno, z elementami nawiązującymi do natury i tradycji tego miejsca. Znajdziecie tu unikatowe grafiki zwierząt i elementy haftu łemkowskiego.

Go2Krynica to w końcu idea „Respect, Protect, Enjoy” odnosząca się do natury. Promujemy ją w różnych naszych projektach, np. tworząc unikatowe ekologiczne koszulki Go2Krynica Clothing Dowiedz się więcej! 

 

Okolica

Krynica-Zdrój to piękna miejscowość uzdrowiskowa położona w Beskidzie Sądeckim. Miasteczko wyróżnia się ponadprzeciętnym urokiem, zapewniając turystom liczne atrakcje. Rozległy deptak, majestatyczny Dom Zdrojowy, liczne ścieżki spacerowe – idealne na niespieszne przechadzki oraz trasy na nieco bardziej wymagający trekking, a także Góra Parkowa z kolejką linową sprawiają, że Krynica to idealne miejsce pobytu o każdej porze roku. Prawdziwy raj dla sanatoryjnych kuracjuszy, rodzin z małymi dziećmi oraz osób, które cenią aktywny wypoczynek. Ta „perła” wśród uzdrowisk jest od lat wybierana, jako ulubione miejsce pobytu sławnych ludzi – w Krynicy urokami natury zachwycali się między innymi Władysław Reymont i Józef Piłsudski. Miasteczko jest idealne zarówno na krótkie wypady, jak i dłuższe pobyty. Turyści bez trudu znajdą ofertę dla siebie, w Krynicy-Zdrój czekają na nich noclegi o zróżnicowanym standardzie. Zachęcamy gości do skorzystania z noclegów w komfortowo urządzonych apartamentach – Go2Krynica!

 

 

 

Udogodnienia

  • Akceptujemy karty płatnicze
  • Internet
  • Obiekt usytuowany obok wyciągu narciarskiego
  • Obsługa w języku angielskim
  • Plac zabaw
  • Rezerwacja on-line
  • Telewizja w pokoju

Galeria zdjęć

Zapytaj o wolny termin

Odpowiedzialność za zawarte w powyższej ofercie informacje, ich aktualność i wiarygodność ponosi Apartamenty Go2Krynica.
Krynica.pl jako podmiot świadczący usługę hostingu ofert w Bazie noclegowej nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.
Aby zgłosić naruszenie prawa napisz do info@krynica.pl