facebook instagram

Farma LaMa


33-383 Tylicz

Opis


Gospodarstwo agroturystyczne Farma Lama w Tyliczu znajduje się w malowniczej części Beskidu Sądeckiego,  6 km od centrum Krynicy-Zdrój, a od południa graniczy ze Słowacją.

 

Nasze tereny są niezwykle urokliwe - tutaj można odpocząć i miło spędzić czas.

 

Zapraszamy do naszego powiększonego mini- zoo.

 

Oprócz oswojonych zwierząt domowych, takich jak kozy, świnki, owieczki, króliki, gęsi, kaczki, w naszym zwierzyńcu zamieszkały nowe ptaki - kilka odmian bażantów, gołębi, papug, synogarlice, pawie, przepiórki.

 

Dzieci mogą poznać zwyczaje mieszkańców naszego mini-zoo, a niektóre z nich nawet nakarmić.

 


Dla naszych gości  oferujemy:

 

Jazdę konną dla każdego przez cały rok  na specjalnie przygotowanej arenie,  w krytej ujeżdżalni lub w malowniczym górskim terenie.

 

Prowadzimy również klubik jeździecki i hipoterapię.W czasie wakacji dodatkowo zapraszamy na  obozy konne dla dzieci i młodzieży.
We wrześniu zapraszamy na kilkudniowe rajdy konne.
Na terenie farmy oferujemy również noclegi.


Przez cały rok organizujemy imprezy dla dzieci i dorosłych- ogniska, festyny, imprezy  dla  wycieczek szkolnych i przedszkolnych, imprezy dla firm, urodziny.

 

 

Oferujemy jazdy konne dla każdego, szkolenia, rajdy konne, przejażdżki bryczką lub saniami i pensjonat dla koni.

 

Jazdy prowadzimy na piaszczystej arenie odkrytej, krytej ujeżdżalni, a dla zaawansowanych -  w pięknym terenie Beskidu Sądeckiego, z widokami, które będą Państwo długo pamiętać  – panoramą Tylicza i okolicznych miejscowości, w sąsiedztwie XVIII wiecznych okopów konfederatów barskich. Przy dobrej pogodzie widoczne są Tatry.

 

Trasy naszych  jedno lub kilkudniowych rajdów konnych prowadzą przez łąki i lasy, obok wsi polskich, słowackich i opuszczonych łemkowskich.

 

Zapraszamy również na spacery rekreacyjne na koniach – małe grupy, spokojna jazda, możliwość robienia zdjęć i częste odpoczynki na łonie natury, z dala od zgiełku miast. Po drodze odwiedzamy bacówkę. Gwarantujemy niezapomniany odpoczynek i wrażenia.

 

Jazdy w terenie i rajdy organizujemy dla grup do 10 osób.
Oprowadzanie na koniach lub kucykach dla dzieci – dla grup do 25 osób.

 

 

Proponujemy również jazdy bryczką (4 osoby), wozem konnym, a w zimie saniami. Organizujemy kuligi dla dzieci i tradycyjne ogniska, na których serwujemy pieczoną baraninę z własnej hodowli.

 

 

Godziny otwarcia

 

W sezonie: 15-06 do 31-08 i długie weekendy - codziennie 10:00 – 17:00 w poniedziałki nieczynne

 

Poza sezonem: od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00, soboty 9:00 - 15:00 w niedziele i święta kościelne obiekt zamknięty.

 

Jazda indywidualna w innych godzinach możliwa po wcześniejszym ustaleniu.

 

Na jazdy prosimy się umawiać !!! W sezonie jest dużo chętnych i osoby nie umówione mogą być zmuszone do czekania (zapewniamy znakomite tereny spacerowe w okolicy.

 

 

Dane kontaktowe


Farma LaMa

Konfederatów Barskich 11
33-383 Tylicz
kom. +48.720020590


internet: www.farma-lama.pl/kontakt.html
e-mail: farma.tylicz@interia.pl