facebook instagram

Basen w Muszynie


33-370 Muszyna

Opis


W CZERWCU OTWARCIE SEZONU

 

Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie to przede wszystkim baseny rekreacyjne, na których można się odprężyć oraz zaznać orzeźwienia, zwłaszcza w gorące i duszne dni.

Do dyspozycji naszych gości są basen rekreacyjny, basen dla dzieci, jacuzzi i zjeżdżalnie.      

   

BASEN REKREACYJNY   To basen odkryty o głębokości max 135 cm, składa się z dwóch części połączonych wąskim przesmykiem. Na basenie rekreacyjnym znajdują się tory do pływania o długości 25 m, dzięki czemu może służyć nie tylko jako miejsce do leniwego relaksu i rozluźniania się, ale także do poważnego trenowania.

To znakomite miejsce dla wszystkich, którzy lubią wyzwania i rywalizację. Można się na nim ścigać i pobijać rekordy.

Na basenie rekreacyjnym można też znaleźć sposób na mniej wyczynowy wypoczynek, chociażby korzystając z parasola wodnego, kaskad wodnych, masaży ściennych.

Elementami uatrakcyjniającymi basen rekreacyjny są także grota sztucznej fali, gejzer denny i wyspa.     

Dysze masujące do masażu ściennego dają doskonałe efekty w rozluźnieniu partii pleców i karku, a także mięśni wzdłuż kręgosłupa.

Strumień wody działa bardzo wydajnie z zapewnieniem bezpieczeństwa nawet przy bezpośrednim i bardzo bliskim kontakcie z ciałem.

Wodne kaskady natomiast rozluźniają nawet najbardziej spięte mięśnie karku. Kaskady są rodzajem biczy wodnych. Przyjemnie relaksują kręgosłup, pobudzają krążenie oraz przemianę materii.

Wpływają stabilizująco na autonomiczny układ nerwowy, pobudzają krążenie i oddychanie.    Gejzer denny  służy do wytwarzania efektu silnego źródła wybijającego z dna basenu. Oprócz efektu optycznego gejzer stanowi rodzaj doskonałego hydromasażu.    

 

JACUZZI   Dla potrzebujących prawdziwego odprężenia i rozluźnienia spiętych mięśni mamy cztery wanny jacuzzi wypełnione wodą leczniczą.

Hydroterapia w parze z terapią ciepłem pozwalają ciału złagodzić napięcie i usunąć sztywność mięśni, i sprawiają, że krew zaczyna krążyć swobodniej.

Korzystanie z jacuzzi to także dobry sposób na problemy z bezsennością.

Cyrkulacja wody i ciepło wanny prowadzi do odpoczynku i rozluźnienia organizmu.

Zaledwie kilka minut w gorącej kąpieli daje w efekcie bardziej relaksujący, skuteczny i zdrowy sen na całą noc.   Korzystanie z jacuzzi to nie tylko relaks.

Regularne korzystanie z ciepłych kąpieli wpływa bardzo pozytywnie na nasze zdrowie. Zalecane jest jako forma leczenia bólu, sztywności stawów i mięśni, reumatyzmu i innych schorzeń.

 

 BASEN DLA DZIECI   To niecka dla dzieci o głębokości od 10 do 35 cm.  Najmłodsze pociechy mogą w nim śmiało oddawać się bezpiecznej i beztroskiej zabawie.

Miejscu do chlapania i pluskania się towarzyszą dodatkowe atrakcje w postaci fontann w kształcie słonia i nosorożca, zjeżdżalni oraz siatki do wspinaczki.    

 

ZJEŻDŻALNIA   Wszystkich amatorów mocnych wrażeń i szalonej zabawy zapraszamy na dużą rodzinną zjeżdżalnię o dwóch szerokich torach.

Każdy z torów liczy 180 cm szerokości i 10 m długości.

To znakomita rozrywka dla dzieci i dorosłych oraz dzieci pod opieką rodziców, ponieważ szeroka i prosta nawierzchnia pozwala na jednoczesne ślizganie się całych rodzin.

Końcowa część zjeżdżalni ma mniejszy spadek, co umożliwia bezpieczniejsze zakończenie przejażdżki w  basenie.

 

GODZINY OTWARCIA:

 

Baseny -  10:00 - 19:00

Restauracja Zapopradzie - 12:00 - 21:00

Pawilon Muzyczny - 11:00 - 19:00

 

 

CENNIK - sprawdź >>

 

Dane kontaktowe


Basen w Muszynie

Aleja Zdrojowa 4
33-370 Muszyna
kom. +48.506066978


internet: https://zapopradzie.pl/park-rozrywki/baseny.html#top
e-mail: biuro@zapopradzie.pl