facebook instagram

Gospoda u Krakowiaka wróć do listy ofert


33-380 Krynica-Zdrój

Opis


 

Gospoda u Krakowiaka położona jest w samym sercu Krynicy-Zdrój, u podnóża malowniczej Góry Krzyżowej i od początku swojego istnienia specjalizuje się w daniach kuchni staropolskiej.

 

Mając na uwadze fakt, że tradycja jest bardzo ważna dla każdej społeczności, przeprowadziliśmy rozbudowę Gospody i sprawiliśmy, że nawiązuje ona swoją konstrukcją i wystrojem do najlepszych tradycji architektury góralskiej.

 

Ręcznie wykonane drewniane ławy, kominek, poroża jelenia to tylko kilka z elementów które sprawiają że folklor góralski w Gospodzie u Krakowiaka jest wciąż żywy.

 

Zapraszamy naszych stałych oraz nowych gości do próbowania naszej tradycyjnej kuchni staropolskiej i kultywowania folkloru góralskiego.

 

Restauracja Szlachecka:

 

Niepowtarzalne doznania podczas wizyty w nowo powstałej restauracji czekają w Gospodzie u Krakowiaka.

Restauracja Szlachecka jest tą częścią gospody w której prócz wykwintnych potraw znajdą Państwo czar i klimat szlacheckiego dworu. Swojskiej atmosfery dopełnia wnętrze wykonane w drewnie oraz intrygujące elementy wyposażenia.

Restauracja Szlachecka jest głębokim ukłonem w stronę historii. Wskazuje na to przede wszystkim zestaw autentycznych staropolskich potraw którymi delektowano się już w XV wieku.

Miła obsługa, nie tylko przyniesie strawę, ale i zapewni możliwość rozmowy. Szlachecka to miejsce doskonałe zarówno do celebrowania posiłków i odkrywania smaków, jak i do romantycznej kolacji we dwoje.

 

 

Music Pub:

 

Wreszcie pojawiło się w Krynicy miejsce, w którym można rozkręcić niezłą imprezę. Music Pub jest rajem dla miłośników muzyki i dobrej zabawy. Nieważne czy szukasz miejsca gdzie możesz się spokojnie napić, posłuchać muzyki czy tez dobrze zabawić, tu jest coś dla każdego. Music Pub jest autentycznym doświadczeniem z muzyka, do którego serdecznie zapraszamy.

Muzyka na żywo i koncerty wielkich talentów naszego regionu umilą czas najbardziej wymagającym klientom. Jeśli szukasz pub’u, w którym chcesz spędzić czas z przyjaciółmi, w milej atmosferze, nie przekrzykując się, przyjdź do Gospody u Krakowiaka.

 

Sala kominkowa:

 

Sala Kominkowa to kameralne miejsce urządzone w stylu góralskim. Ogień płonący w kominku, drewniane wnętrze oraz klimatyczne detale tworzą miłą, swojską atmosferę. Idealne miejsce do spotkań towarzyskich czy też do odpoczynku po narciarskim szaleństwie. W cieple kominka nie tylko się ogrzejecie ale także zakosztujecie naszej doskonałej kuchni.

To wszystko gwarantuje niezapomniane doznania zarówno kulinarne jak i estetyczne. Sprawdź, skosztuj… zakochasz się!

 

 

Przyjęcia okolicznościowe:

 

Karczma U Krakowiaka już od kilku lat specjalizuje się w kompleksowej organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć rodzinnych i uroczystości: studniówek, uroczystości komunijnych, bankietów, imprez firmowych itd. Szef kuchni i obsługa Karczmy zadbają aby każde przyjęcie było wyjątkowe i niepowtarzalne a jedzenie smakowało wszystkim gościom.

Każda oferta jest starannie przygotowywana według potrzeb klienta. Menu ustalamy indywidualnie zgodnie z życzeniem, specjalizujemy się w kuchni staropolskiej. Nasi kucharze są w stanie zadowolić podniebienia najbardziej wymagających gości, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania kulinarne.

Przyjęcia weselne niewątpliwie są najbardziej wymagającymi uroczystościami jakie mogliśmy organizować. Zdobyte na tym polu doświadczenie pozwala nam na aranżacje niezwykłych przyjęć, które swoją kwintesencja urastają do rangi wydarzenia. Wszystkich zainteresowanych Nasza ofertą dotyczącą organizacji przyjęci weselnych zapraszamy do zapoznania się z nasza Specjalną Ofertą Weselną.

Dane kontaktowe


Gospoda u Krakowiaka

ul. Zielona 9
33-380 Krynica-Zdrój
kom. +48.660496720


internet: www.gospodakrynica.pl
e-mail: info@gospodakrynica.pl

Zapytaj o ofertę