facebook instagram

1 MAJA 2026 r. - Piracka Majówka na Jaworzynie Krynickiej

Data od: 2016-11-23 do: 2026-05-01

.

 Piracka Majówka  na Jaworzynie Krynickiej

 

 

DATA: 1 MAJA 2026 r.

 

MIEJSCE: Jaworzyna Krynicka

 

 

 

Piracka Majówka na Jaworzynie Krynickiej

Ahoj, przygodo! Tegoroczna majówka na Jaworzynie Krynickiej upłynie pod znakiem pirackich emocji, rodzinnej zabawy i niezapomnianych atrakcji dla najmłodszych. Przygotujcie się na trzy dni pełne śmiechu, aktywności i morskich (a właściwie górskich!) przygód.

Park Rysia będzie otwarty codziennie w godzinach 9:00–17:00, oferując jeszcze więcej atrakcji dla najmłodszych odkrywców.

Na Gości czekają animacje i warsztaty przyrodnicze z Leśnym Zakładem Doświadczalnym oraz animacje dla dzieci z Portafortuna.

 

1 maja – Start pirackiej przygody
Rozpoczynamy majówkę z prawdziwym rozmachem! Na dzieci czeka dmuchany plac zabaw ze zjeżdżalnią, pełen energii i radości. W programie także animacje tematyczne prowadzone przez piratów, malowanie twarzy w pirackim stylu oraz kreatywne warsztaty, podczas których będzie można stworzyć przypinki z logo Jaworzyny.

A przy Karczmie Harnaś czeka na Was rodzinne grillowanie!

 2 maja – Pirackie wyzwania i emocje
Drugi dzień to kontynuacja świetnej zabawy! Ponownie zapraszamy na dmuchańce i animacje tematyczne. Do tego pirackie malowanie twarzy oraz plecenie fantazyjnych, pirackich warkoczy. Nie zabraknie również emocjonujących pirackich podchodów – sprawdźcie swoją sprytność i odnajdźcie ukryty skarb!

Na zakończenie dnia – szalona zabawa w pianie, czyli piana party dla małych i dużych!

 3 maja – Rodzinne zakończenie majówki
Na finał zapraszamy na animacje tematyczne dla dzieci oraz rodzinny chill przy Karczmie Harnaś. To idealna okazja, by wspólnie spędzić czas, odpocząć i zakończyć majówkę w ciepłej, górskiej atmosferze.

Niech ta majówka będzie pełna uśmiechu, przygód i pirackiej fantazji! 

 

 

Szczegółowe informacje >>