facebook instagram
wróć do listy noclegów

Sanatorium Uzdrowiskowe Watra

ul. Piękna 19, 33-380 Krynica-Zdrój
tel. Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl
tel. Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl

Informacje o obiekcie

Sanatorium Uzdrowiskowe "WATRA" jest to budynek 4 - piętrowy, zaopatrzony w nowoczesną windę.


Położenie S.U. "Watra" (nazwa Naszego Ośrodka pochodzi od nazwy ogniska góralskiego) na uroczym wzgórzu w samym centrum Krynicy zapewnia nie tylko piękny widok na uzdrowisko, ale również dostęp do wszystkich najważniejszych atrakcji uzdrowiska.
Wszystkie najważniejsze obiekty znajdują się w zasięgu jednego kilometra od budynku Naszego Sanatorium.


Przez cały rok kalendarzowy oferujemy Państwu szeroki zakres usług hotelowych obejmujących: noclegi , całodzienne wyżywienie oraz usługi lecznicze.
Chcemy zapewnić Państwu wspaniały pobyt, spokojny wypoczynek oraz regenerację organizmu i odprężenie po trudach życia codziennego.


Naszym głównym celem jest stworzenie korzystnych warunków do wypoczynku i leczenia i to niezależnie od pory roku. Zapewnimy to Państwu między innymi poprzez bardzo dobre wyżywienie wraz ze specjalnościami naszej kuchni, dobrze wyposażony, własny dział zabiegowy, sympatyczną obsługę i miłą, domową atmosferę.


Sanatorium Uzdrowiskowe "WATRA" zaprasza przez cały rok na:

- 21-dniowe turnusy sanatoryjne ze skierowaniem z Narodowego Funduszu Zdrowia z profilem leczenia: narządu ruchu, reumatologicznymi cukrzycy, chorób układu trawienia, górnych dróg oddechowych, nerek i dróg moczowych

- 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON dla osób niepełnosprawnych: z chorobami: przemiany materii, układu pokarmowego, układu moczowo-płciowego, układu krwiotwórczego, reumatycznymi; z cukrzycą, z upośledzeniem umysłowym, z chorobą psychiczną, z przewlekłym zapaleniem trzustki, z przewlekłymi chorobami wątroby, z wadami postawy, ze skoliozą, ze schorzeniami: kręgosłupa, laryngologicznymi, układu oddechowego; kobiety po mastektomii

14-dniowe pełnopłatne wczasy lecznicze dla osób ze schorzeniami narządu ruchu, reumatologicznymi cukrzycy, chorób układu trawienia, górnych dróg oddechowych, nerek i dróg moczowych, z upośledzeniem umysłowym, z chorobą psychiczną

-  krótkie pobyty wczasowe

 

Usługi świadczone w Sanatorium „WATRA” przez wykwalifikowaną kadrę medyczną mają na celu poprawę stanu zdrowia, przywrócenie utraconej sprawności psychofizycznej oraz zapobieganie pogłębianiu się powstałych niesprawności poprzez aktywną rehabilitację połączoną z wypoczynkiem

Leczenie odbywa się w nowoczesnym dziale zabiegowym, w którym wykonywane są zabiegi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii, balneoterapii.

 

Więcej informacji

więcej informacji na stronie www >> www.sanatoriumwatra.pl
e-mail: sanatorium.watra@op.pl

Cennik

Turnusy rehabilitacyjne od 190.00 do 230.00 PLN / osoba
Pobyty krótkoterminowe od 95.00 do 125.00 PLN / osoba

UWAGA! Obowiązuje dodatkowa opłata miejscowa stawka dzienna: Krynica - Zdrój: 5,40 zł. Tylicz: 2,30 zł. Żegiestów: od 0 do 7 lat 0,00 zł ; od 8 do 18 lat 2,00 zł ; od 19 lat 5,40 zł.

Okolica

Budynek Sanatorium Uzdrowiskowego "WATRA" położony jest 610 m n.p.m. w centrum uzdrowiska, 50 m nad deptakiem (centrum spacerowe), 25 nad głównym ciągiem komunikacyjnym (ul. Piłsudskiego i Zdrojową) ogrodzony od niego 200 m pasem zieleni, (czyste powietrze, woda źródlana z własnej studni głębinowej, piękny widok na Górę Parkową, ul. Piłsudskiego i zabudowę przeciwległego stoku.


Nasze Sanatorium położone jest w ścisłym centrum Krynicy z bezpośrednim dostępem do

wszystkich atrakcji oferowanych przez uzdrowisko, zarówno w okresie letnim jak i zimowym:


Odległość od Głównej Pijalni wód mineralnych i Zakładów Przyrodoleczniczych 500-700 m.
Dworzec PKS i PKP 1600 m.
Parking strzeżony 700 m.
Przystanek Komunikacji Uzdrowiskowej - przy ul. Zdrojowej - 150 m, PKS - 300 m.
Bezpośrednie połączenie autobusowe ze wszystkimi wyciągami narciarskimi Krynicy.
Sztuczne lodowisko 600 m.
Wyciąg Narciarski 100 m.
Stacja kolejki terenowo-linowej na Górę Parkową - 500 m.


 

Udogodnienia

  • Akceptujemy karty płatnicze
  • Internet
  • Ochrona
  • Przechowalnia nart
  • Telewizja w pokoju
  • Winda
  • Wyżywienie w obiekcie
  • Zabiegi lecznicze w obiekcie

Galeria zdjęć

Zapytaj o wolny termin

Odpowiedzialność za zawarte w powyższej ofercie informacje, ich aktualność i wiarygodność ponosi Sanatorium Uzdrowiskowe Watra.
Krynica.pl jako podmiot świadczący usługę hostingu ofert w Bazie noclegowej nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.
Aby zgłosić naruszenie prawa napisz do info@krynica.pl