facebook instagram

Spływ pontonowy Popradem


33-370 Muszyna

Opis


Spływ pontonami Doliną Popradu to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Będąc w regionie Krynicy-Zdroju, Muszyny, Tylicza czy Żegiestowa warto skorzystać z tej atrakcji.

 

Wbrew pozorom i powszechnie panującej opinii, spływ pontonami, jest przeznaczony właściwie dla każdego! Niezależnie od wieku, płci i poziomu sprawności fizycznej każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie. Najmłodszym uczestnikiem spływu pontonami z Fabryką Endorfiny był 4-miesięczny bobas, leżący wygodnie w nosidełku, z uśmiechniętą mamą obok :-). W stabilnych i niewywrotnych pontonach łatwo jest się zrelaksować, podziwiać widoki czy fotografować zwierzęta żyjące w Popradzie - głównie ptactwo (czapla siwa, czarny bocian, kaczki, mewy).

 

Konstrukcja naszych, raftingowych, pontonów jest gwarantem bezpieczeństwa także podczas przepływu bystrzynami, czyli miejscami szybszego nurtu rzeki, gdzie pontonem pobuja trochę mocniej.  

 

  Jednym słowem... Spływ pontonowy Popradem to wspaniałe urozmaicenie urlopu, wyjazdu rodzinnego, spotkania przyjaciół czy pobytu w sanatorium.

 

 

Trasy Spływu:

 

MUSZYNA - ANDRZEJÓWKA ŁUGI

  Długość: 10,5 km Czas: 1-3h (w zależności od aktualnego poziomu wody)     Trasa spływu, którą najczęściej polecamy. Jej główne atuty to urozmaicony charakter rzeki oraz walory estetyczne i przyrodnicze. Przeplatają się tu odcinki średniego nurtu z szybkimi bystrzynami, gdzie może mocniej pobujać oraz spokojnymi prostymi, które pozwalają na oglądanie przyrody i fotografowanie. Właśnie dlatego trasa między Muszyną a Andrzejówką jest idealna na wypady rodzinne, nie wyłączając dzieci.    

 

 

LELUCHÓW - MUSZYNA

    Długość: 10km Czas: 1-3h       Również bardzo ciekawy odcinek rzeki. W zasadzie porównywalny do dolnego (Muszyna - Andrzejówka Ługi). Start następuje spod przejścia granicznego na Słowację. Pierwszy etap pokonuje się w terenie naturalnym, Popradem wijącym się pomiędzy zalesionymi wzgórzami. Drugi etap przebiega przez część Muszyny - Folwark. Meta natomiast znajduje się już w samym centrum Muszyny, dając możliwość szybkiego zaspokojenia apetytu po spływie.    

 

Dane kontaktowe


Spływ pontonowy Popradem

Aleja Zdrojowa
33-370 Muszyna
kom. +48.660313091


internet: www.fabrykaendorfiny.pl/
e-mail: biuro@fabrykaendorfiny.pl