facebook instagram

Oferty noclegów

  • Pobyty świąteczne już od 130 zł / doba     CENTRUM LECZENIA I REHABILITACJI "BESKID"  – położony jest w ścisłym centrum Krynicy-Zdroju na słonecznym zboczu Góry Krzyżowej w og ...więcej

  •   W Hotelu *** ORLIK zostały zastosowane i wdrożone wytyczne Ministerstwa Rozwoju w porozumieniu z Głównym Inspektoratem Sanitarnym w związku z COVID-19, zwiększające bezpieczeństwo i ...więcej

  • Obiekt Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji GEOVITA w Krynicy-Zdroju to komfortowy ośrodek położony w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego, jest idealnym miejscem na wypoczynek i rel ...więcej

Park linowy

fabryka endorfiny

 

 

PARK LINOWY

 

 

Krynicki Park Linowy położony u podnóża Jaworzyny zaprasza do aktywnego wypoczynku wszystkich spragnionych wrażeń. Park linowy to system przeszkód zawieszonych między drzewami nad ziemią. Bezpieczną dawkę adrenaliny odczujemy przypięci do lin asekuracyjnych, podążając wśród drzew na wysokościach od kilku do kilkunastu metrów.

 

Zapraszamy wszystkich zarówno młodszych jak i starszych. Każdy znajdzie coś dla siebie spośród wielu atrakcji dających niesamowitą satysfakcję.

 

 

W skład atrakcji linowych parku wchodzi 9 tras linowych. Od trasy dla 2-3 latka, przez trasy średnie oraz wysoką, po trasę ekstremalną dla śmiałków poszukujących wrażeń. Wśród tras znajdują się również 2 trasy zjazdowe: wysoka zjazdowa o sumie zjazdów ponad 260 m oraz średnia zjazdowa - idealna dla dzieci.

Natomiast prawdziwa eksplozja emocji czeka wszystkich, którzy odważą się oddać Skok Wahadłowy (Big Swing) z wysokości 17 m. Niezapomniane przeżycie!

Do dyspozycji pozostaje także profesjonalna ścianka wspinaczkowa, z 3 drogami wejścia, w tym jedną niezwykle trudną i wymagającą.

 

Na terenie parku przygotowano także zaplecze dla maluchów – m. in. mega trampolina, huśtawki, piaskownica.

 

Krynicki Park Linowy jest doskonałym miejscem do urządzenia pikników rodzinnych, gdzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanego miejsca grillowego.

 


CZYNNE CAŁY ROK!

Godziny otwarcia w wakacje 10:00 - 20:00

 

Lokalizacja: Czarny Potok, Krynica - Zdrój

 

Witryna: www.fabrykaendorfiny.pl

 

Telefon: 660-313-091